Naši lektoři

Naši
lektoři

Interiérová designérka, zakladatelka a ředitelka Interier design školy a interier design studia Intermezzo. Zakladatelka Asociace interiérových designérů a dekoratérů.

Architekt, stavební inženýr, zakladatel architektonického a projekčního ateliéru Pátý rozměr a také stavební firmy se zaměřením na design nízkoenergetických domů na principech udržitelné výstavby.

Karolína je stavební inženýrka, autorizovaná architektka, interiérová designérka – působí v architektonickém atelieru Pátý rozměr, kterého je spolumajitelka.

Vystudoval Umělecko-řemeslné zpracování dřeva a VOŠ Volyně obor Dřevostavby a dřevěné konstrukce. Věnuje se nábytkářské výrobě jako truhlář, konstruktér, realizátor a návrhář interiérů.

Vlastní firmu Architecture Design School, která se zabývá kromě vuzualizačního programu SketchUp i dalšími programy určench k tvorbě projektové dokumentace, 3D modelů nebo fotorealistické vizualizace.

Interiérová a fashion designérka, učitelka designu a výtvarných předmětů na střední škole, majitelka a kurátorka galerie FLEEXUP, která prezentuje umění studentů z univerzit, autorka workshopů ve Finsku a realizátorka soukromých přednášek.

Koučka, která podporuje studenty, aby našli a využívali svůj potenciál, objevili, v čem rostou a kvetou, a dokázali to uplatnit v praxi.

Grafický designer, lektor a poradce v oblasti vektorové a 3D grafiky. Také se aktivně věnuje fotografování zejména ze svých cest.

Zabývá se interiéry a jejich vizualizací již od roku 2008, má za sebou vlastní realizace i účast na zajímavých projektech. 

Marcela je business mentorkou pro řadu začínajících podnikatelů a stojí za vznikem řady úspěšných projektů a firem.

Vystudoval na Fakultě riadenia a informatiky na Žilinské univerzitě. Má praxi v dovozu a prodeji exotického dřeva a dřevěných podlah.

Společně s manželem Lubošem založili firmu Profilighting, kde se zabývají návrhy, studiemi a realizacemi osvětlení interiérů i exteriérů. Zároveň poskytuje technickou podporu architektům, projektantům a designérům při vlastních realizacích.

Vystudovala geobotaniku na PřF UK v Praze, Zahradní a krajinnou tvorbu na VOŠ v Mělníce a absolvovala řadu inspirativních exkurzí a seminářů (o permakultuře a rodových statcích, o perenách, o řezu dřevin, o koupacích biotopech).

Ve firmě Scadin Surveys v Severním Irsku se věnoval laserovému skenování historických budov moderními metodami a v současné době má na starosti správu a aktualizaci půdorysů budov a rozvoj webové letištní GIS aplikace.

Po absolvování VŠUP, obor textilní tvorba, se začala věnovat práci interiérové designérky a originální interiéry navrhuje jak pro komerční prostory, tak pro privátní klienty.

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek