Naši lektoři

Naši
lektoři

Interiérová designérka, zakladatelka a ředitelka Interier design školy a interier design studia Intermezzo. Zakladatelka Asociace interiérových designérů a dekoratérů.

Po absolvování VŠUP, obor textilní tvorba, se začala věnovat práci interiérové designérky a originální interiéry navrhuje jak pro komerční prostory, tak pro privátní klienty.

Karolína je stavební inženýrka, autorizovaná architektka, interiérová designérka – působí v architektonickém atelieru Pátý rozměr, kterého je spolumajitelka.

Architekt, stavební inženýr, zakladatel architektonického a projekčního ateliéru Pátý rozměr a také stavební firmy se zaměřením na design nízkoenergetických domů na principech udržitelné výstavby.

Vystudoval Umělecko-řemeslné zpracování dřeva a VOŠ Volyně obor Dřevostavby a dřevěné konstrukce. Věnuje se nábytkářské výrobě jako truhlář, konstruktér, realizátor a návrhář interiérů.

Vlastní firmu Architecture Design School, která se zabývá kromě vuzualizačního programu SketchUp i dalšími programy určench k tvorbě projektové dokumentace, 3D modelů nebo fotorealistické vizualizace.

Koučka, která podporuje studenty, aby našli a využívali svůj potenciál, objevili, v čem rostou a kvetou, a dokázali to uplatnit v praxi.

Grafický designer, lektor a poradce v oblasti vektorové a 3D grafiky. Také se aktivně věnuje fotografování zejména ze svých cest.

Vystudovala Fakultu žurnalistiky UK v Praze se specializací na fotografii, které se věnuje od roku 2000. Publikuje v časopise Nová Regena.

Zabývá se interiéry a jejich vizualizací již od roku 2008, má za sebou vlastní realizace i účast na zajímavých projektech. 

Lukáš má více než 10-letou praxi v květinovém oboru. Tvoří ve vlastním ateliéru. Spolupracoval na projektech předních floristů a floristických soutěží.

Vystudoval na Fakultě riadenia a informatiky na Žilinské univerzitě. Má praxi v dovozu a prodeji exotického dřeva a dřevěných podlah.

Vystudoval geodézii a kartografii na Stavební fakultě ČVUT. Ve firmě Scadin Surveys v Severním Irsku se věnoval laserovému skenování historických budov moderními metodami a v současné době pracuje na Letišti Václava Havla v Praze, kde má na starosti správu a aktualizaci půdorysů budov a rozvoj webové letištní GIS aplikace.

V tomto oboru pracuje od roku 1997, roku 2001 společně s manželem Lubošem založili firmu Profilighting, kde se zabývají návrhy, studiemi a realizacemi osvětlení interiérů i exteriérů rodinných domů, bytů i komerčních prostor. Zároveň poskytuje technickou podporu architektům, projektantům a designérům při vlastních realizacích.

Vystudovala Přírodovědeckou fakultu Univerzity Karlovy, obor botanika. Absolvovala několik odborných škol a kurzů se zaměřením na arboristiku, zahradní a krajinnou tvorbu, design ekozahradních společenstev, také kurzy komunikace, facilitace, projektového řízení. V intermezzu školí navrhování zahrad.

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek