Jana Hradecká

Jana Hradecká

Interiérová designérka, zakladatelka a ředitelka Interier design školy a Interier studia Intermezzo, a také Asociace interiérových designérů a dekoratérů.

Profesně ji velmi ovlivnily dlouhodobé pobyty v zahraničí (Anglie, USA, Austrálie). Již přes 20 let se věnuje scénografii, publikuje v časopise Domov, Nové Proměny Bydlení nebo na portálu Útulný dům. Vidět jste ji mohli v pořadech Bydlet jako, Sama Doma ČT či Snídaně s Novou.

V interier design studiu se věnuje soukromým klientům, má za sebou mnohé realizace bydlení i komerčních prostor. Roku 2013 vydala knihu Škola interiérového designu, která měla pro velký zájem již třetí dotisk (Grada). Také Navrhuje autorský nábytek a dělá scénografii pro dvě divadla.

Celoživotní vzdělávání je pro Janu samozřejmostí a zálibou, stejně tak jako výlety do přírody i do zajímavých měst celého světa. Rodina, příroda, umění, design, skaut, divadlo, cestování, dobré jídlo, sport a zdravý selský rozum – to jsou odkazy, ke kterým se Jana hlásí. Má tři dcery, morče, psa a kocoura.

Jaké kurzy v Intermezzu Jana vyučuje se můžete podívat níže:

Chci být interiérový designér

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek