FAQ

FAQ

Často se nás ptáte, jak studium probíhá a jak náročné je. Jestli je možné ho zvládnout i při menší časové kapacitě, ve spojení s dalšími povinnostmi a jak kurzy fungují.

Zde jsou odpovědi na nejčastěji kladené otázky:

Jsme škola splněných designérských snů a Roční kurz a Dvouletý je určitě to nejlepší, co dnes na trhu najdete. Přenášejí kvalifikovaní lektoři a hlavně jde o rekvalifikační kurz, na který se vztahují možnosti financování školného úřadem práce dle zákona č. 435/2004 Sb. o zaměstnanosti. Navíc studium je možné hradit pomocí splátkového kalendáře (s 2% navýšením ceny).

Za pomoci teoretických i praktických cvičení se spoustou materiálů a pomůcek. Pro každou studijní skupinu zajistíme cvičného klienta, který vám dá konkrétní zadání. Cvičný klient představuje svůj projekt společně s informacemi o prostoru, se studenty se v průběhu jejich studia stýká a projednává kroky projektování.

Přijďte k nám na některý ze Dnů otevřených dveří. Rádi se vám budeme věnovat. Prohlédnete si prostory školy, pohovoříte o vašich možnostech s ředitelkou školy Janou Hradeckou, seznámíte se s lektory. Doporučujeme začít rozehřívacím kolečkem – kratším kurzem nebo workshopem. Ukážeme vám, jak kreativní a smysluplná je práce interiérového designéra. A mohu vám garantovat, že vás nadchneme.

Máte další otázky? Rádi vám je zodpovíme na některém ze Dní otevřených dveří nebo na osobní konzultaci. Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře nebo telefonního čísla. Rádi se vám budeme věnovat.

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek