Napsali o nás

Napsali
o nás

Bydlet jako v Baroku

Tereza miluje módu, historii a láká ji svět bohatých drapérií a paruk, ale zároveň má ráda svobodu a hlavně odvážné a tak trochu provokativní modely. A přesně v tomto duchu zařídí její studentský pokoj designérka Jana Hradecká. Design bude po celou dobu oscilovat mezi barokem a punkem.
Česká televize
Bydlet jako

Bydlet jako v Folkloristka

Pokoj pro hosty už v českých domácnostech není neznámý pojem. V dalším díle pořadu Bydlet jako vám designerský tým ukáže, jak lze ze dvou komůrek a spousty starého, ale kvalitního nábytku vytvořit pohodlný a reprezentativní apartmán pro hosty z celého světa.
Česká televize
Bydlet jako

Bydlet jako v Secesi

Jana Stryková a Roman Zach vás společně s designérkou Janou Hradeckou pozvou do secesního domu s nádherným výhledem na Národní divadlo. Bydlí v něm pan Jakub, který hodlá v pokoji s unikátními secesními kamny zařídit budoár pro svou přítelkyni Nikol.
Česká televize
Bydlet jako

Sama doma

Jana Hradecká je častým hostem pořadu Sama doma v režii České televize. V několika dílech pořadu se zabývala designem interiérů a mnoha druhy designérkých stylů. Mezi ně patří například retro styl či vintage bydlení. Kliknutím na obrázek se podíváte na výběr pořádů s Janou Hradeckou.
Česká televize
Sama doma

Český rozhlas – Radiožurnál

Jana Hradecká byla několikrát hostem Českého rozhlasu jako designový a interiérový odborník. Všechny rozhovory naleznete v archivu Českého rozhlasu.
Český rozhlas
Host Radiožurnálu
DSC07270

Lui Living

Již brzy.
LUI Living
Magazín životního stylu

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek