Napsali o nás

Napsali o nás

DSC07270

Časopis LUI Living

INTERIÉROVÁ DESIGNÉRKA JANA HRADECKÁ: „TRENDEM ROKU 2022 JE SI NA NIC NEHRÁT!“
Stejně jako v módě se i v interiérovém designu každou sezonu objevují různé trendy. Na rozdíl od módního světa však nebývají známé předem a hůř se uchopují. Proto jsme si o trendech roku 2022 povídali s odbornicí, ředitelkou Interier design školy Intermezzo Janou Hradeckou.

Bydlet jako v Baroku

Tereza miluje módu, historii a láká ji svět bohatých drapérií a paruk, ale zároveň má ráda svobodu a hlavně odvážné a tak trochu provokativní modely. A přesně v tomto duchu zařídí její studentský pokoj designérka Jana Hradecká. Design bude po celou dobu oscilovat mezi barokem a punkem.

Bydlet jako v Secesi

Jana Stryková a Roman Zach vás společně s designérkou Janou Hradeckou pozvou do secesního domu s nádherným výhledem na Národní divadlo. Bydlí v něm pan Jakub, který hodlá v pokoji s unikátními secesními kamny zařídit budoár pro svou přítelkyni Nikol.

Sama doma

Jana Hradecká je častým hostem pořadu Sama doma v režii České televize. V několika dílech pořadu se zabývala designem interiérů a mnoha druhy designérkých stylů. Mezi ně patří například retro styl či vintage bydlení. Kliknutím na obrázek se podíváte na výběr pořádů s Janou Hradeckou.

Český rozhlas – Radiožurnál

Jana Hradecká byla několikrát hostem Českého rozhlasu jako designový a interiérový odborník. Všechny rozhovory naleznete v archivu Českého rozhlasu.

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek