Lenka Marková

Lenka Marková

V interier design škole intermezzo vede kurz osvětlení. V tomto oboru pracuje od roku 1997, v roce 2001 společně s manželem Lubošem založili firmu Profilighting, kde se zabývá návrhy, studiemi a realizacemi osvětlení interiérů i exteriérů rodinných domů, bytů, hotelů, komerčních prostor a veřejných ploch. Zároveň poskytuje technickou podporu architektům, projektantům a designérům při vlastních realizacích.

Volný čas tráví především aktivně s rodinou, ráda čte odbornou literaturu, kde hledá nové informace v oboru. Pro správná řešení pracovních úkolů se stále vzdělává v oblasti designu a architektury.

„Ráda se setkávám s lidmi, kteří jsou naladěni na stejnou vlnovou délku, a i když se vůbec neznají, mají si co říct. To vše umožňuje interiérový design a s ním spojená různá témata, jejichž součástí je i otázka umělého osvětlení. Do krásy a tajů osvětlení se snažím uvést také studenty interier design školy intermezzo.“„Ráda se setkávám s lidmi, kteří jsou naladěni na stejnou vlnovou délku, a i když se vůbec neznají, mají si co říct. To vše umožňuje interiérový design a s ním spojená různá témata, jejichž součástí je i otázka umělého osvětlení. Do krásy a tajů osvětlení se snažím uvést také studenty interier design školy intermezzo.“

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek