Lenka Čížek Mašková

Lenka Čížek Mašková

Po absolvování VŠUP, obor textilní tvorba, se začala věnovat práci interiérové designérky a originální interiéry navrhuje jak pro komerční prostory, tak pro privátní klienty.

Miluje design a věci s ním související, nápady, nečekané, vtipné a trochu výstřední věci a psy. Ráda se vzdělává, zajímá ji praktická psychologie, politika i sport. Kromě realizací vlastní umělecké tvorby se věnuje typologii osobnosti podle enneagramu a rozvíjení skrytých schopností jedince. 

Velmi ráda pracuje pro různé typy lidí a baví ji pozorovat, jak se jejich osobnostní charakter přenáší do požadavků na zařízení jejich životního prostoru.

„V intermezzu mě těší lektorovat proto, že mě baví práce s reálnými lidmi, kteří se dokáží otevřít novým možnostem ve svém životě a následovat často zadupávanou touhu vyjadřovat se tvořivě ve svém životním prostoru. Zároveň mě naplňuje pouze práce, která má smysl a vidím z ní reálné výsledky, ať je to nový interiér, který jsem navrhla a zrealizovala pro klienty, nebo vypracované projekty studujících při závěrečných zkouškách v intermezzu. A v neposlední řadě je pro mě radost pracovat ve společenství odborníků, kolegů lektorů, které se díky osvícenému vedení podařilo v intermezzu vytvořit.“

Jaké kurzy v Intermezzu Lenka vyučuje se můžete podívat níže:

Styly interiéru

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek