Tomáš Hladina

Tomáš Hladina

Vystudoval geodézii a kartografii na Fakultě stavební ČVUT. Kariéru začal již v roce 2002 ve firmě Arcus, poté se ve firmě Scadin Surveys v Severním Irsku věnoval laserovému skenování historických budov a zaměřování interiérů budov moderními metodami. V současné době pracuje na Letišti Václava Havla v Praze, kde má na starosti správu a aktualizaci půdorysů 400 budov a rozvoj webové letištní GIS aplikace.

V interier design škole intermezzo společně s Karolínou Začalovou vyučuje zaměřování interiérů, tvorbu a čtení technických výkresů a technické kreslení. Má rád přírodu a od dětství se věnuje běhu ve všech podobách od orientačního až po maratonský, lyžování a cyklistice. Při jeho aktivitách ho podporuje manželka a se syny.

„Baví mě tu učit, protože se zde setkávám s fajn studenty, kterým se snažím otevřít ten zprvu odsuzovaný předmět a vždy mám radost, když si na konci kurzu studenti odnáší zaměřený a čistě zpracovaný půdorys. Konečně odpovídám slovy Foresta Gumpa: „Řekli měř, tak měřím…, řekli uč, tak učím…“ a obojí dělám moc rád.“

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek