Jitka Kořínková

Jitka Kořínková

Jmenuji se Jitka Kořínková a jsem koučka. Podporuji studenty, aby našli a využívali svůj potenciál, objevili v čem rostou a kvetou a dokázali to uplatnit praxi.

Žiju na venkově ve šťastném vztahu se svým mužem a dvěmi pubertálními dcerami. Lidé, práce, i příroda mne neustále podporují v seberozvoji a když se to naučím přijímat, tak mne to objevování baví.

Mými hlavními tématy žít je vědomý život jako tvůrce nikoli jako oběť a práce s vnitřní motivací.

Práce s klientem

Interiérová designérka je pro mě někdo, kdo zvědomuje lidem jejich sny, aby v nich mohli žít. Každý má své talenty, sny, chuť něco vytvářet.

Na kurzu si procvičíte si prezentační dovednosti na kameru, prezentaci své práce klientovi, jak se na něj naladit, vést efektivní komunikaci, jak ho pochopit a najít pro něj řešení, které mu zvýší kvalitu života. Pojmenováváme role interiérové designérky, věnujeme se typologii klienta.

Cílem kurzu je umět to, co vás baví, přetavit do faktury. Tomuto kurzu tady u nás ve škole říkáme Kurz na zvýšení sebevědomí.

Kurz nabízí příležitost uvědomit si, co je potřeba k práci interiérové designérky, které z něj odchází s odvahou se pustit do toho s vědomím vlastní ceny.

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek