Osvětlení

Osvětlení

Důležité totiž není to, jak svítidlo vypadá, ale jak skutečně svítí. A stejně jako u jiných věcí, ne každý zdroj se hodí do každé místnosti. S námi se dozvíte vše o správném osvětlení a použití světla.

Na kvalitu osvětlení v interiéru je potřeba brát obzvlášť velký ohled. Na co si dát pozor a jak svůj dům či byt osvětlit co nejpraktičtěji, aby vám bylo umělé světlo nápomocné ve všech situacích a zároveň dokreslovalo aktuální atmosféru v interiéru?

Studenti si odnesou ucelený přehled o osvětlení včetně ujasnění technických pojmů, značení a norem, tak aby absolventi byli schopni konkrétní svítidlo umístit do vlastního projektu.

Cena jednodenního kurzu je 3 990 Kč bez DPH (4 828 s DPH), dvoudenního 7 600 Kč bez DPH (9 196 Kč s DPH) a třídenního 10 500 Kč bez DPH (12 705 Kč s DPH). V ceně je odborný program, studijní materiály nebo také pracovní pomůcky k praktickým cvičením. Během kurzu i po jeho skončení je vám k dispozici lektor s praktickými zkušenostmi z oboru. Během výuky máte k dispozici občerstvení v podobě kávy, čaje nebo vody s mátou.

Kurz probíhá jeden, dva nebo tři dny (od 10:00 do 17:00) a zahrnuje hodinovou pauzu na oběd. Aktuální termíny konání kurzu naleznete v kalendáři akcí. Výuka probíhá v prostorách školy. Účastníků může být maximálně 10.

Na kurzu budete s lektorkou probírat:

Kdo na kurzu bude vyučovat?

V tomto oboru pracuje od roku 1997, roku 2001 společně s manželem Lubošem založili firmu Profilighting, kde se zabývají návrhy, studiemi a realizacemi osvětlení interiérů i exteriérů rodinných domů, bytů i komerčních prostor. Zároveň poskytuje technickou podporu architektům, projektantům a designérům při vlastních realizacích.

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek