Stavební materiály

Materiály

Dřevo, textilní materiály a stavební materiály.

Během třídenního školení se dozvíte více o filosofii dřeva, podchytíte základní kritéria, které tvoří kvalitu textilií, tedy od prvotní suroviny a způsobu zpracování a naučíte sa pracovat se stavebními materiály.

Absolventi kurzu se naučí poznávat dřeviny a jejich vlastnosti, aby budoucí designéři dokázali klientovi vysvětlit případnou vyšší cenu některých produktů. Ale hlavně aby je uměli pak v interiéru správně používat tak, aby byly užitkem na delší dobu nejen z hlediska designu, ale hlavně pro údržbu a opotřebení. Získáte základní znalosti v oboru stavebních materiálů, znalost jejich vlastností a umět je správně použít nebo vědět, proč je možné je použít, nebo nepoužít.

Kurz je určen architektům, designérům, projektantům, návrhářům, ale i laikům, kteří se chtějí o materiálech dozvědět více. Těm, kteřé zajímá ďrevo, textil a stavební materiály v interiéru a chce se od základu dozvědět o surovinách a druzích, které se nejvéce používají.

Cena jednodenního kurzu je 3 990 Kč bez DPH (4 828 s DPH), dvoudenního 7 600 Kč bez DPH (9 196 Kč s DPH) a třídenního 10 500 Kč bez DPH (12 705 Kč s DPH). V ceně je odborný program, studijní materiály, pracovní pomůcky k praktickým cvičením (tužky, pastelky, fixy Copic – speciální fixy pro návrháře, papíry, štětce, pravítka). Během výuky máte k dispozici občerstvení v podobě kávy, čaje nebo vody s mátou.

Kurz probíhá jeden, dva nebo tři dny (od 10:00 do 17:00) a zahrnuje hodinovou pauzu na oběd. Aktuální termíny konání kurzu naleznete v kalendáři akcí. Výuka probíhá v prostorách školy.

Co si účastníci odnesou a co získají?

Kdo na kurzu bude vyučovat?

Architekt, stavební inženýr, zakladatel architektonického a projekčního ateliéru Pátý rozměr a také stavební firmy se zaměřením na design nízkoenergetických domů na principech udržitelné výstavby.

Po absolvování VŠUP, obor textilní tvorba, se začala věnovat práci interiérové designérky a originální interiéry navrhuje jak pro komerční prostory, tak pro privátní klienty.

Vystudoval na Fakultě riadenia a informatiky na Žilinské univerzitě. Má praxi v dovozu a prodeji exotického dřeva a dřevěných podlah.

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek