Feng Shui

Feng Shui

Jak porozumět principům Feng Shui, jaké metody použít při základním „ladění“ prostoru?

Komu je kurz zejména určen? Vítáme všechny, kdo se zajímají o léčbu interiéru.

Feng Shui bylo původně, jako léčba prostorem, součástí tradiční čínské medicíny. Jeho principy, staré více než 5000 let, mají svou platnost nejen v Číně, kde má své kořeny, ale i v současnosti a v kterékoliv části světa. V dnešní hektické době nás učí zastavit se a vnímat život a věci kolem nás v souvislostech. Učí nás, jak propojit energii člověka, prostoru a času a vnést harmonii do našich domovů i životů. Tradiční FS používá velice logické postupy, mapy, výpočty a vzorce, ale současně je i velice zajímavým, kreativním a intuitivním uměním.

V tomto kurzu se dozvíte o čem je tradiční Feng Shui. Naučíte se jeho výchozí principy a jak jim porozumět, jak a jaké metody použít při základním „ladění“ daného prostoru.

Cena jednodenního kurzu je 3 990 Kč bez DPH (4 828 s DPH), dvoudenního 7 600 Kč bez DPH (9 196 Kč s DPH) a třídenního 10 500 Kč bez DPH (12 705 Kč s DPH). V ceně je odborný program, studijní materiály, pracovní pomůcky k praktickým cvičením. Během kurzu i po jeho skončení je vám k dispozici lektor s praktickými zkušenostmi z oboru. Během výuky máte k dispozici občerstvení v podobě kávy, čaje nebo vody s mátou.
Kurz probíhá jeden, dva nebo tři dny (od 10:00 do 17:00) a zahrnuje hodinovou pauzu na oběd. Aktuální termíny konání kurzu naleznete v kalendáři akcí. Výuka probíhá v prostorách školy. Účastníků může být maximálně 9.

Na kurzu budete s lektorkou probírat:

Kdo na kurzu bude vyučovat?

Vystudovala Fakultu žurnalistiky UK v Praze se specializací na fotografii, které se věnuje od roku 2000. Publikuje v časopise Nová Regena.

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek