FAQ 4: Co Vám studium na naší škole přinese?

Pokud zvažujete, zda se přihlásit do našich kurzů: ať už jsou to krátkodobé nebo dlouhodobé, zajímají vás hlavní důvody a argumenty, proč si vybrat právě naši školu.

Poslední z blogových příspěvků našeho zářijového seriálu věnujeme tomu, jak a proč si zvolit Intermezzo, pokud vás interiérový design opravdu zajímá. Zde je osm hlavních argumentů, proč studovat právě u nás. Zvažte je. A pak se přidejte!

1. Jsme škola interiérového designu. Škola designérských snů.
Zdánlivě jednoduché, ale oproti různým online kurzům, online školením nebo videokurzům, u nás chodíte opravdu školy. Máme krásné a inspirativní prostory v centru Prahy a tým zkušených lektorů. Když přidáte naši Oldřichovu v Nuslích, disponujeme několika stovkami metrů výukových prostor.

2. Děláme svět krásnějším. A plníme sobě i druhým jejich sny.
Krok po kroku vás dovedeme k profesi designéra. Začít můžete krátkodobými kurzy a pokračovat Ročním nebo Dvouletým kurzem.

3. Stanete se součástí komunity
Kromě výuky a setkání s lektory připravujeme pravidelný blog, založili jsme a vedeme Asociaci interiérových designérů a dekoratérů, pořádáme přednášky. Přidat se můžete ke komunitě dnes již stovek úspěšných absolventů.

4. Šíře naší nabídky
Každý semestr chystáme nové krátkodobé kurzy a workshopy. Zveme nové lektory a odborníky, aby našim studentům předali své know-how, aby jim ukázali, s čím se v praxi interiérového designéra budou potkávat.

5. Odpoledne otevřených dveří
Pravidelně pořádáme setkání, kde se seznámíte s naším týmem, nad kávou si popovídáte s naší ředitelkou Janou Hradeckou, která vám odpoví na všechny dotazy, seznámí vás s plány a obsahem jednotlivých kurzů.

6. Publikujeme a jsme v médiích
Interier design škola intermezzo vydala v roce 2013 svou první knihu Škola interiérového designu s podporou nakladatelství Grada. Kniha je koncipovaná nejen pro vzdělávání v oboru, ale i pro inspiraci a estetický zážitek všech čtenářů. Autorem publikace je Jana Hradecká s kolektivem lektorů Interier design školy intermezzo. Pravidelně publikujeme v médiích.

7. Dvouletý kurz interiérového designu
Je nejkomplexnějším akreditovaným vzdělávacím programem specializujícím se na interiérový design v ČR a SR. Profesionálně připravený a odborně rozsáhlý kurz vás pomocí řady ověřených prostředků, materiálů a tvůrčích postupů připraví na všechny aspekty práce interiérového designéra.

8. Pracujete v praxi
Metodika výuky Interier design školy intermezzo je naprosto jedinečná a úspěšné kariéry absolventů to potvrzují. Naše vzdělávací zařízení zprostředkuje pro každý kurz reálného cvičného klienta.

Přidáte se? Těším se na Vás!

Jana a její tým

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek