Roční kurz

Roční kurz

Ucelený studijní program pro činnost designéra interiérů
akreditovaný Ministerstvem školství ČR.

Láká vás práce v oblasti navrhování interiérového designu? 

Studujte u nás. Za pomoci teoretických i praktických cvičení se spoustou materiálů a pomůcek se stanete z laika profesionálem. Cvičný klient pro každou individuální skupinu je zajištěn školou.

Cvičný klient je osoba, se kterou spolupracují studenti a lektoři během celého studia. Klient má reálný návrh projektu, který chce zpracovat. Studenti mají celkem 4 setkání, během nichž na projektu pracují. Od zaměření, po úplný návrh projektu. Klient si vybere na konci studia prezentaci, která jej nejvíce zaujala a podle ní je projekt tvořen.

  • Co se během kurzu naučíte?
  • Profil absolventa
  • Cena a informace o kurzu

Interier design škola intermezzo funguje v rámci vzdělávání dospělých s oprávněním k vedení odborných kurzů. Po absolutoriu Ročního kurzu od nás obdržíte osvědčení o získané rekvalifikaci a diplom, který plní funkci dokladu o intenzitě vašeho studia a splnění všech studijních úkolů a kritérií stanovených Interier design školou Intermezzo. Stejně tak vám předáme vysvědčení, které bude reflektovat vaše úspěchy, a díky kterému poznáte, čemu je třeba se dále podrobně věnovat, a co zvládáte na jedničku.

Naučíte se vše, co ve své budoucí profesi potřebujete znát – studium pokrývá teoretickou i praktickou přípravu. Na začátku kurzu je vám představen cvičný klient, pro kterého závěrem studia zvládnete vytvořit kompletní reálný projekt.

Studium je zakončeno písemným testem a prezentací závěrečného projektu před odbornou porotou a cvičným klientem.

Roční kurz je určen veřejnosti se zájmem o ucelené a přehledné informace k náplni a smyslu práce interiérového designéra. Kurz je koncipován jako praktická příprava na reálnou studentovu kariéru v oblasti interiérového designu, vítáme však i laiky, kteří staví vlastní bydlení, a chtějí se samostatně orientovat v procesu.

Absolvent umí správně a přesně zaměřit, zakreslit a zdokumentovat stav a půdorys interiéru, umí číst technické výkresy, umí vypracovat návrh zařízení interiéru v perspektivním zobrazení (nárys, nebo počítačová vizualizace), umí vytvořit vzorkovnici materiálů, barev, stylu, doplňků a konkrétních zařizovacích předmětů pro interiér, umí pracovat s barevným kruhem, umí vhodně a srozumitelně prezentovat své návrhy, umí se orientovat v nabídce obchodů s interiérovým zařízením a doplňky, zná jména nejvýznačnějších designerů, ateliérů a jejich práce, orientuje se v materiálech (zdící materiály, povrchy, obklady, dřevo, kov, sklo, textil, atd.) a jejich vlastnostech a možnostech použití.

Absolvent má možnost vstoupit po ukončení studia do programu Asociace interiérových designérů a dekoratérů, kde se pořádají kurzy, semináře, tématické okruhy. Propojení designérů nejen v rámci ČR.

Vstupními předpoklady je ukončené středoškolské vzdělání a dosažení věku 18 let.

 

Cena kurzu je 189 000 Kč bez DPH, při rezervaci místa a zaplacení zálohy do 31.5.2021 cena 138 600 Kč (tento kurz je ze zákona osvobozen od DPH a je na něj možné uplatnit dotaci ve výši 50 000 Kč). V ceně je odborný program, studijní materiály, pracovní pomůcky k praktickým cvičením (tužky, pastelky, fixy Copic – speciální fixy pro návrháře, papíry, štětce, pravítka…). V rámci kurzu si můžete zakoupit knihy a licence za speciální cenu, absolvovat exkurze s lektory za zvýhodněnou cenu a také s námi můžete navštívit prestižní výstavu v Miláně. Termín setkání vychází na 3 bloky jednou za tři týdny, od 10:00 do 17:00 s hodinovou pauzou na oběd, následně malé přestávky podle dohody. Probíhá především v prostorách školy. Celkem 14 třídenních setkání (39 dní), každý den celkem 8 vyučovacích hodin (312 hodin) - první setkání je formou volitelného bloku, závěrečné zkoušky trvají 3 dny (písemné testy, prezentace projektu). Maximální počet studentů je 9. DENNÍ KURZ (pondělí až středa) nebo VÍKENDOVÝ KURZ (pátek až neděle).

Harmonogram letošního ročního kurzu:
(změna termínů vyhrazena)

Chcete Vašim blízkým udělat radost, dát dárek a nevíte, co vybrat? Darujte jim poukaz libovolné hodnoty a nechte výběr na nich.

Poukaz, který Vám personalizujeme dle Vašich požadavků, je možné objednat přes kontaktní formulář na tomto webu.

Poukaz není časove omezen.

Kdo na kurzu bude vyučovat?

Na výuce se podílejí všichni lektoři školy Intermezzo, abychom Vám mohli poskytnout to nejširší spektrum vědomostí a zkušeností, kterými by každý interiérový designér disponovat.

Vytvářejte nádherné interiéry

Nikdy jste nebyli blíže k tomu stát se interiérovým designérem.

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek