Styly interiéru

Styly interiéru

Navrhujte jako opravdový profesionál: Etno a Boho.

Tento kurz je určen všem absolventům dlouhodobých i krátkodobých kurzů, stejně tak jako laikům, kteří chtějí více porozumět současným trendům v designu interiéru. Kurz je podrobným návodem, kterak do stylu promítnout osobitou linii a jak porozumět základním stavebním kamenům v návrhu stylového interieru. Vítáme všechny, kdo se zajímají o umění a bytovou kulturu, přemýšlejí o vylepšení vlastního bydlení nebo si chtějí splnit svůj designerský sen.

Co si z kurzu odnesete?

Seznámení s obsahem kurzu, představení lektora i účastníků kurzu, slovníček terminologie, jaký je rozdíl mezi stylem a trendem interieru a tím, co je „moderní“. Pravidla harmonického interieru a jejich překračování. Podrobné představení prvního vybraného stylu, jeho konceptu a pravidel, vhodnost hostitelské budovy pro daný styl. Praktické cvičení – tvorba konceptu a vzorkovnice daného stylu, včetně individuálních konzultací nad výběrem. Podrobné představení druhého vybraného stylu, jeho konceptu a pravidel, vhodnost hostitelské budovy pro daný styl.

Existují desítky stylů bydlení – liší se barevným a materiálovým provedením, liniemi nábytku, typem a množstvím doplňků i interierové zeleně. Protože každý člověk je originál a do svého bydlení se obvykle snaží promítnout kus sebe samého, je třeba se ve stylech a trendech orientovat. Dozvíte se, co tvoří sty,. co to jsou stylotvorné prvky a jak vytvořit správnou atmosféru v interiéru. Naučíte se, které barvy a materiály do jednotlivých stylů patří a které rozhodně ne. Vyzkoušíte si, jak ve stylu uplatnit symetrii či asymetrii, jaký vliv má na budoucí interier měřítko, proporce i osvětlení. Jaké technologie nebo typ a množství textilu do jednotlivých stylů patří. Osvětlíme vám jemné rozdíly mezi jednotlivými styly i jejich názvosloví.

Cena jednodenního kurzu je 3 990 Kč bez DPH (4 828 s DPH), dvoudenního 7 600 Kč bez DPH (9 196 Kč s DPH) a třídenního 10 500 Kč bez DPH (12 705 Kč s DPH). V ceně je odborný program, studijní materiály, pracovní pomůcky k praktickým cvičením. Během kurzu i po jeho skončení je vám k dispozici lektor s praktickými zkušenostmi z oboru. Během výuky máte k dispozici občerstvení v podobě kávy, čaje nebo vody s mátou.
Kurz probíhá jeden, dva nebo tři dny (od 10:00 do 17:00) a zahrnuje hodinovou pauzu na oběd. Aktuální termíny konání kurzu naleznete v kalendáři akcí. Výuka probíhá v prostorách školy. Účastníků může být maximálně 9.

Kdo na kurzu bude vyučovat?

Interiérová designérka, zakladatelka a ředitelka Interier design školy a interier design studia Intermezzo. Zakladatelka Asociace interiérových designérů a dekoratérů.

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek