Šití nejen pro designéry

Šití nejen
pro designéry

Realizace vlastních dekorací a rozpoznávání textilních materiálů.

Kurz je určen i pro zájemce, kteří nemají žádné zkušenosti s designem, ale mají potřebu si zrealizovat svoje vlastní oblečení oken.

Naučíte se rozpoznávat základní textilní materiály a uděláte si jejich reálnou vzorkovnici. Dostanete seznam kontaktů, kde a jaké látky lze pořídit a na co se jaký materiál hodí.
V rámci workshopu můžete s lektorkou konzultovat vlastní dekorace k realizaci. Vypravíte se nakoupit látky, které potřebujete na vlastní realizaci, do největšího velkoobchodu látek pro designéry v Praze. Po kurzu od nás obdržíte certifikát o absolvovaném vzdělání.

Cena jednodenního kurzu je 3 990 Kč bez DPH (4 828 s DPH), dvoudenního 7 600 Kč bez DPH (9 196 Kč s DPH) a třídenního 10 500 Kč bez DPH (12 705 Kč s DPH). V ceně je odborný program, studijní materiály, pracovní pomůcky k praktickým cvičením (tužky, pastelky, fixy Copic – speciální fixy pro návrháře, papíry, štětce, pravítka). Během výuky máte k dispozici občerstvení v podobě kávy, čaje nebo vody s mátou.

Kurz probíhá jeden, dva nebo tři dny (od 10:00 do 17:00) a zahrnuje hodinovou pauzu na oběd. Aktuální termíny konání kurzu naleznete v kalendáři akcí. Výuka probíhá v prostorách školy. Účastníků může být maximálně 7.

Na kurzu budete s lektorkou probírat:

Kdo na kurzu bude vyučovat?

Po absolvování VŠUP, obor textilní tvorba, se začala věnovat práci interiérové designérky a originální interiéry navrhuje jak pro komerční prostory, tak pro privátní klienty.

Vytvářejte nádherné interiéry

Nikdy jste nebyli blíže k tomu
stát se interiérovým designérem.

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek