Šití nejen pro designéry

Šití nejen pro designéry

Realizace vlastních dekorací a rozpoznávání textilních materiálů.

Na workshopu se dozvíte, jak definovat svůj styl, jak kombinovat barvy i vzory, jak navrhnout a ušít originální polštář, tašku na notebook, závěs nebo očalounit nástěnku či sedák židle.

Naučíte se rozpoznávat základní textilní materiály a uděláte si jejich reálnou vzorkovnici. Dostanete seznam kontaktů, kde a jaké látky lze pořídit a na co se jaký materiál hodí. V rámci workshopu můžete s lektorkou konzultovat vlastní dekorace k realizaci.

Cena jednodenního kurzu je 3 990 Kč bez DPH (4 828 s DPH), dvoudenního 7 600 Kč bez DPH (9 196 Kč s DPH) a třídenního 10 500 Kč bez DPH (12 705 Kč s DPH). V ceně je odborné individuální lektorské vedení, studijní materiály, až 4 metry čtvereční luxusních látek z našich zdrojů, ze kterého si můžete ušít tolik kousků, kolik stihnete. Dále budete mít k dispozici nitě, jehly, nůžky, papíry na střihy, špendlíky, výplňové rouno, vatelín, šicí stroje, žehličky a žehlící prkna. Během výuky máte k dispozici občerstvení v podobě kávy, čaje nebo vody s mátou.

Kurz probíhá jeden, dva nebo tři dny (od 10:00 do 17:00) a zahrnuje hodinovou pauzu na oběd. Aktuální termíny konání kurzu naleznete v kalendáři akcí. Výuka probíhá v prostorách školy. Účastníků může být maximálně 7.

Na kurzu budete s lektorkou probírat:

Kdo na kurzu bude vyučovat?

Na výuce se podílejí lektoři školy Intermezzo, abychom Vám mohli poskytnout to nejširší spektrum vědomostí a zkušeností, kterými by každý interiérový designér disponovat.

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek