Navrhování koupelen

Navrhování
koupelen

Kurz zaměřený na tvorbu vlastních koupelnových návrhů.

Myslíte si, že vás nová koupelna bude stát spoustu nervů, času a také peněz? Ano, většinou to tak opravdu je, ale my vás připravíme na celý proces tak, aby výsledek stál za to!

Koupelna je nejrizikovějším prostorem v domě, z hlediska uživatele, tak investora. Obvykle se na nejmenším prostoru v domě setkává nejvíc konfliktních faktorů (voda, elektřina, sklo, kluzký povrch). A zároveň se jedná o nejvyšší investici v poměru k velikosti prostoru, která může být velice snadno znehodnocena kvalitnou stavebních prací i kvůli tomu, že se často odděluje role dodavatele vybavení/návrhu a zhotovitele stavby.

Proto má tento kurz ambice připravit budoucího interiérového návrháře na možná úskalí při navrhování koupelny a klade důraz na podrobný návrh a následné provedení a dozorování detailů v rámci výstavby.

1. den: Volba barev, tvarů, materiálu a současné trendy, stylotvorné prvky v koupelně, zařizovací předměty a jejich typy
2. den: Osnova základního rozhovoru s klientem před navrhováním koupelny, ergonomie a dispozice v prostoru koupelny, spárořez dlažby a obkladu
3. den: Praktická cvičení nad zadaným nebo vlastním půdorysem koupelny, návrh dispozičního řešení půdorysu a jednotlivých stěn ve 2D pohledech, návrh spárořezu dlažby a obkladu v návaznosti na zvolenou dispozici, tvorba nákupního seznamu a rozpočtu

Cena jednodenního kurzu je 3 990 Kč bez DPH (4 828 s DPH), dvoudenního 7 600 Kč bez DPH (9 196 Kč s DPH) a třídenního 10 500 Kč bez DPH (12 705 Kč s DPH). V ceně je odborný program, studijní materiály, pracovní pomůcky k praktickým cvičením (tužky, pastelky, fixy Copic – speciální fixy pro návrháře, papíry, štětce, pravítka). Během výuky máte k dispozici občerstvení v podobě kávy, čaje nebo vody s mátou.

Kurz probíhá jeden, dva nebo tři dny (od 10:00 do 17:00) a zahrnuje hodinovou pauzu na oběd. Aktuální termíny konání kurzu naleznete v kalendáři akcí. Výuka probíhá v prostorách školy. Účastníků může být maximálně 8. Doporučujeme pracovat s vlastním PC s nainstalovaným programem SketchUp.

Na kurzu zjistíte odpovědi na tyto otázky:

Kdo na kurzu bude vyučovat?

Na výuce se podílejí lektoři interier design školy Intermezzo.

Vytvářejte nádherné interiéry

Nikdy jste nebyli blíže k tomu
stát se interiérovým designérem.

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek