Navrhování koupelen

Navrhování koupelen

Kurz zaměřený na tvorbu vlastních koupelnových návrhů.

Myslíte si, že vás nová koupelna bude stát spoustu nervů, času a také peněz? Ano, většinou to tak opravdu je, ale my vás připravíme na celý proces tak, aby výsledek stál za to!
Proto má tento kurz ambice připravit budoucího interiérového návrháře na možná úskalí při navrhování koupelny a klade důraz na podrobný návrh a následné provedení a dozorování detailů v rámci výstavby.

Koupelna je nejrizikovějším prostorem v domě, z hlediska uživatele, tak investora. Obvykle se na nejmenším prostoru v domě setkává nejvíc konfliktních faktorů (voda, elektřina, sklo, kluzký povrch). A zároveň se jedná o nejvyšší investici v poměru k velikosti prostoru, která může být velice snadno znehodnocena kvalitnou stavebních prací i kvůli tomu, že se často odděluje role dodavatele vybavení/návrhu a zhotovitele stavby.

1. den: Volba barev, tvarů, materiálu a současné trendy, stylotvorné prvky v koupelně, zařizovací předměty a jejich typy
2. den: Osnova základního rozhovoru s klientem před navrhováním koupelny, ergonomie a dispozice v prostoru koupelny, spárořez dlažby a obkladu
3. den: Praktická cvičení nad zadaným nebo vlastním půdorysem koupelny, návrh dispozičního řešení půdorysu a jednotlivých stěn ve 2D pohledech, návrh spárořezu dlažby a obkladu v návaznosti na zvolenou dispozici, tvorba nákupního seznamu a rozpočtu

Cena jednodenního kurzu je 3 990 Kč bez DPH (4 828 s DPH), dvoudenního 7 600 Kč bez DPH (9 196 Kč s DPH) a třídenního 10 500 Kč bez DPH (12 705 Kč s DPH). V ceně je odborný program, studijní materiály, pracovní pomůcky k praktickým cvičením (tužky, pastelky, fixy Copic – speciální fixy pro návrháře, papíry, štětce, pravítka). Během výuky máte k dispozici občerstvení v podobě kávy, čaje nebo vody s mátou.

Kurz probíhá jeden, dva nebo tři dny (od 10:00 do 17:00) a zahrnuje hodinovou pauzu na oběd. Aktuální termíny konání kurzu naleznete v kalendáři akcí. Výuka probíhá v prostorách školy. Účastníků může být maximálně 8. Doporučujeme pracovat s vlastním PC s nainstalovaným programem SketchUp.

Na kurzu zjistíte odpovědi na tyto otázky:

Kdo na kurzu bude vyučovat?

Na výuce se podílejí lektoři interier design školy Intermezzo.

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek