Kreslení pro designéry

Kreslení
pro designéry

Kurz zaměřený na technickou i perspektivní kresbu.

Počítačová řešení mají svůj velký význam, ale je dobré projekty doplňovat také ruční kresbou. Návrh projektu by měla doprovázet schémata, náčrtky a kresby, aby bylo vidět, jak projektant spěje ke konečnému plánu.

Co se na kurzu naučíte? Designér, dekoratér ani návrhář se bez tužky neobejde. Již při první fázi mapování prostoru jsou kromě fotografií zapotřebí náčrtky s okótováním, zakreslení půdorysu od ruky i okamžité zaznamenání inspirace.

1. den: Základy perspektivního měření, co je to jednobodová a dvoubodová perspektiva.

2. den: Jak perspektivně zakreslovat, co je to anoximetrie.

3. den: Jak správně mapovat prostor, zakreslovat zařizovací předměty do půdorysu, nárysy stěn.

Cena jednodenního kurzu je 3 990 Kč bez DPH (4 828 s DPH), dvoudenního 7 600 Kč bez DPH (9 196 Kč s DPH) a třídenního 10 500 Kč bez DPH (12 705 Kč s DPH). V ceně je odborný program, studijní materiály, pracovní pomůcky k praktickým cvičením (tužky, pastelky, fixy Copic – speciální fixy pro návrháře, papíry, štětce, pravítka). Během výuky máte k dispozici občerstvení v podobě kávy, čaje nebo vody s mátou.

Kurz probíhá jeden, dva nebo tři dny (od 10:00 do 17:00) a zahrnuje hodinovou pauzu na oběd. Aktuální termíny konání kurzu naleznete v kalendáři akcí. Výuka probíhá v prostorách školy. Účastníků může být maximálně 9.

Na kurzu budete s lektorkou probírat:

Kdo na kurzu bude vyučovat?

Karolína je stavební inženýrka, autorizovaná architektka, interiérová designérka – působí v architektonickém atelieru Pátý rozměr, kterého je spolumajitelka.

Vytvářejte nádherné interiéry

Nikdy jste nebyli blíže k tomu
stát se interiérovým designérem.

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek