Kreslení pro designéry

Kreslení a perspektiva pro začátečníky

Jste interiérový nebo produktový designér, dekoratér, truhlář, návrhář kuchyní, koupelen, dětského vybavení.. nebo se prostě jen chcete naučit krásně kreslit? 🙂

Na třídenním kurzu Kreslení a perspektivy vás seznámíme s kresebnými pomůckami, naučíme vás principu měřítka a proporcí, zakreslovat nábytek i pracovat s 2D řezy místností a naučíte se aplikovat základy perspektivy. Kurz je vhodný pro úplné laiky a začátečníky. Všechny pomůcky vám budou k dispozici na kurzu.
DSC01205
DSC08601

Během tří dnů se naučíte správnou techniku kresby různými pomůckami a materiály – tužkou, fixem, copicy (fixy pro designéry), pastelkami i křídou. Naučíte se zakreslit půdorys v měřítku a zobrazit ho ve 2D pohledech. Důležitou částí kurzu je základ práce s perspektivou, kterou si také osvojíte.

Cena třídenního kurzu je 10 500 Kč bez DPH (12 705 Kč s DPH). V ceně je zahrnutý odborný program, studijní materiály, pracovní pomůcky k praktickým cvičením (tužky, pastelky, fixy Copic – speciální fixy pro návrháře, křídy, papíry, štětce, pravítka). Během výuky je pro vás připraveno občerstvení.

Kurz probíhá tři dny od 10:00 do 17:00 a zahrnuje hodinovou pauzu na oběd. Aktuální termíny konání kurzu naleznete v kalendáři akcí. Výuka probíhá v prostorách Interier design školy na Praze 2 v maximálním počtu 9 účastníků.

Kdo na kurzu bude vyučovat?

Interiérová designérka, zakladatelka a ředitelka Interier design školy a interier design studia Intermezzo. Zakladatelka Asociace interiérových designérů a dekoratérů.

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek