Konstrukce nábytku

Konstrukce nábytku

Kurz zaměřený na realizaci zakázky pro potřeby klienta.

Aby byl designér schopen navrhnout budoucí podobu výrobku, měl by mít základní znalosti o vlastnostech materiálu, z něhož se bude vyrábět a o možnostech jeho zpracování.

V závislosti na vlastnostech by měl být schopen zvolit nejvhodnější způsob využití materiálu v zadaném díle. Zároveň by měl umět odhadnout, který způsob provedení bude příznivější v kombinaci jeho kvality a ceny, a toto názorně sdělit klientovi a následně řemeslníkům.

V tomto kurzu se snažíme budoucí designéry připravit na roli realizátora zakázky, který dokáže zohlednit potřeby klienta, možnosti řemeslníka a samozřejmě uhlídat kvalitu, výtvarnou čistotu a cenu díla.

Cena jednodenního kurzu je 3 990 Kč bez DPH (4 828 s DPH), dvoudenního 7 600 Kč bez DPH (9 196 Kč s DPH) a třídenního 10 500 Kč bez DPH (12 705 Kč s DPH). V ceně je odborný program, studijní materiály, pracovní pomůcky k praktickým cvičením (tužky, pastelky, fixy Copic – speciální fixy pro návrháře, papíry, štětce, pravítka). Během výuky máte k dispozici občerstvení v podobě kávy, čaje nebo vody s mátou.

Kurz probíhá jeden, dva nebo tři dny (od 10:00 do 17:00) a zahrnuje hodinovou pauzu na oběd. Aktuální termíny konání kurzu naleznete v kalendáři akcí. Výuka probíhá v prostorách školy. Účastníků může být maximálně 9.

Na kurzu budete s lektorem probírat:

Kdo na kurzu bude vyučovat?

Vystudoval Umělecko-řemeslné zpracování dřeva a VOŠ Volyně obor Dřevostavby a dřevěné konstrukce. Věnuje se nábytkářské výrobě jako truhlář, konstruktér, realizátor a návrhář interiérů.

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek