Jak postavit úspěšné podnikání

Jak postavit úspěšné podnikání

Aneb „Průvodce podnikáním od A do Z“

cenotvorba_blog

Co o kurzu řekli jeho účastníci?

Kurz, který vás naučí principům úspěšného podnikání. Získáte praktický návod jak postavit svou vlastní prosperující živnost/firmu hned od začátku. Obsah kurzu se opírá o knihu: TAHÁK NA ÚSPĚŠNÉ PODNIKÁNÍ aneb jak postavit prosperující a úspěšné podnikání.

  • začínajícím podnikatelům, kterým poskytne praktické know-how a the best practices, které potřebují znát, aby se mohli do svého podnikání pustit bez zbytečných finančních, časových i energetických ztrát
  • podnikatelům věčným začátečníkům, kteří uvázli na mrtvém bodě a hledají odpovědi na otázku jak dál
  • pokročilým podnikatelům, kteří chtějí své podnikání jen lépe zorganizovat a zefektivnit, aby jim přinášelo ještě větší prosperitu.
Cena jednodenního kurzu je 3 990 Kč bez DPH (4 828 s DPH), dvoudenního 7 600 Kč bez DPH (9 196 Kč s DPH) a třídenního 10 500 Kč bez DPH (12 705 Kč s DPH). V ceně je odborný program, studijní materiály, pracovní pomůcky k praktickým cvičením. Během kurzu i po jeho skončení je vám k dispozici lektor s praktickými zkušenostmi z oboru. Během výuky máte k dispozici občerstvení v podobě kávy, čaje nebo vody s mátou.
Kurz probíhá jeden, dva nebo tři dny (od 10:00 do 17:00) a zahrnuje hodinovou pauzu na oběd. Aktuální termíny konání kurzu naleznete v kalendáři akcí. Výuka probíhá v prostorách školy. Účastníků může být maximálně 9.
studium

Co na kurzu získáte a co se naučíte?

Kdo na kurzu bude vyučovat?

Oceněna 2. místem ŽIVNOSTNÍK ROKU 2018 za Zlínský kraj, autorka knihy TAHÁK NA ÚSPĚŠNÉ PODNIKÁNÍ aneb Jak si postavit prosperující podnikání, DESATERO BOHÁČE – jak peníze vydělat, řídit, spravovat a rozmnožovat, Optimalizace pohledávek (nejen) pojišťoven a Zprostředkovatelé pojištění aneb Co by měl každý „pojišťovák“ vědět. 

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek