Homestaging

Homestaging

Proměna anonymních prostorů v krásně zařízené, osobité pokoje.​

Co to je homestaging a jak se ho naučit? 

Vše se dozvíte na třídenním kurzu, kdy je jeden den věnovaný teorii homestagingu a další dva dny proměně interiéru.

Na kurzu budete s lektorkou probírat:

1. den: Teorie, co homestaging je, jak se liší od interiérového designu, jaké jsou jeho principy a konkrétní kroky. Příklady, návrhy změn u vybraných interiérů, prezentace návrhů, představení konkrétního prostoru.

2. den: Návštěva reálného prostoru, návrh změn a jejich prezentace, konkrétní výběr a nákup potřebných doplňků, barev a zařizovacích prvků.

3. den: Realizace konkrétního prostoru včetně nafocení – s realizací se posléze můžete pochlubit na svých webových stránkách i sociálních sítích.

Cena jednodenního kurzu je 3 990 Kč bez DPH (4 828 s DPH), dvoudenního 7 600 Kč bez DPH (9 196 Kč s DPH) a třídenního 10 500 Kč bez DPH (12 705 Kč s DPH). V ceně kurzu je odborný program, studijní materiály nebo pracovní pomůcky k praktickým cvičením (tužky, pastelky, fixy Copic – speciální fixy pro návrháře, papíry, štětce, pravítka). Během výuky máte k dispozici občerstvení v podobě kávy, čaje nebo vody s mátou.
Kurz probíhá jeden, dva nebo tři dny (od 10:00 do 17:00) a zahrnuje hodinovou pauzu na oběd. Aktuální termíny konání kurzu naleznete v kalendáři akcí. Výuka probíhá v prostorách školy. Účastníků může být maximálně 10.

Kdo na kurzu bude vyučovat?

Interiérová designérka, zakladatelka a ředitelka Interier design školy a interier design studia Intermezzo. Zakladatelka Asociace interiérových designérů a dekoratérů.

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek