Historický vývoj stylů

Historický vývoj stylů

Historie navrhování interiérů: Jaké ikony světového designu se zapsaly do dějin?

„Studiem historie můžeme dosáhnout nesmrtelnosti. Poznáme-li vše, co bylo v minulosti, pochopíme lépe co je v současnosti a i to, co teprve bude“.

Historie se neustále opakuje. Abychom mohli vytvořit kvalitní současný interiér, měli bychom znát jeho historický vývoj. Pomůže nám to lépe kombinovat jednotlivé styly a získáme tím i jistotu, že to děláme správně.

V těchto lekcích není prostor na to, abychom se jednotlivými styly zabývali do přílišných podrobností, nicméně považujeme za nutnost se alespoň heslovitě zmínit o jednotlivých obdobích. Bytová architektura – design interiéru – v celém průběhu dějin odráží politicko-hospodářské dění a dobovou stylovou popularitu v těsné závislosti na architektuře.

Cena jednodenního kurzu je 3 990 Kč bez DPH (4 828 s DPH), dvoudenního 7 600 Kč bez DPH (9 196 Kč s DPH) a třídenního 10 500 Kč bez DPH (12 705 Kč s DPH). V ceně kurzu je odborný program, studijní materiály nebo pracovní pomůcky k praktickým cvičením (tužky, pastelky, fixy Copic – speciální fixy pro návrháře, papíry, štětce, pravítka…). Během výuky máte k dispozici občerstvení v podobě kávy, čaje nebo vody s mátou.
Kurz probíhá jeden, dva nebo tři dny (od 10:00 do 17:00) a zahrnuje hodinovou pauzu na oběd. Aktuální termíny konání kurzu naleznete v kalendáři akcí. Výuka probíhá v prostorách školy. Účastníků může být maximálně 9.

Na kurzu budete s lektorkou probírat:

Kdo na kurzu bude vyučovat?

Interiérová designérka, zakladatelka a ředitelka Interier design školy a interier design studia Intermezzo. Zakladatelka Asociace interiérových designérů a dekoratérů.

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek