Dekorace interiéru

Dekorace interiéru

Kurz dekorování a aranžování podle nálady a příležitosti.

Stále více lidí touží najít a vyzvednout potenciální krásu svého současného nebo budoucího bydlení.

Pomocí dekorací dokážete během okamžiku změnit vzhled celého interiéru. A to za relativně nízké pořizovací náklady… V tomto kurzu se naučíte, jak pomocí doplňků podtrhnout atmosféru interiéru, dozvíte se tipy a triky jak změnit styl interiéru.

1. den: Obecné informace o zásadách dekorování

2. den: Textil v interiéru, okenní dekorace (záclony, závěsy, typy okenního zastínění)

3. den: Floristika – význam živých, hrnkových, řezaných květin a sezonní floristické dekorace v interiéru

Cena jednodenního kurzu je 3 990 Kč bez DPH (4 828 s DPH), dvoudenního 7 600 Kč bez DPH (9 196 Kč s DPH) a třídenního 10 500 Kč bez DPH (12 705 Kč s DPH). V ceně je odborný program, studijní materiály, pracovní pomůcky k praktickým cvičením (tužky, pastelky, fixy Copic – speciální fixy pro návrháře, papíry, štětce, pravítka). Během výuky máte k dispozici občerstvení v podobě kávy, čaje nebo vody s mátou.

Kurz probíhá jeden, dva nebo tři dny (od 10:00 do 17:00) a zahrnuje hodinovou pauzu na oběd. Aktuální termíny konání kurzu naleznete v kalendáři akcí. Výuka probíhá v prostorách školy. Účastníků může být maximálně 9.

Na kurzu budete s lektorkou probírat:

Kdo na kurzu bude vyučovat?

Po absolvování VŠUP, obor textilní tvorba, se začala věnovat práci interiérové designérky a originální interiéry navrhuje jak pro komerční prostory, tak pro privátní klienty.

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek