Chci být interiérový designér

Chci být interiérový
designér

Intenzivní interaktivní kurz pro začínající designéry.

Představíme vám vše podstatné o nejkrásnější profesi na světě. Naučíme vás to nejdůležitější. Ukážeme vám, jak kreativní a smysluplná je práce interiérového designéra. Nadchneme vás.

Připravili jsme to nejdůležitější o profesi interiérového designéra pro úplné laiky, kteří uvažují o proměně svého bydlení, ale i pro ty, jež potřebují získat novou inspiraci a energii k navrhování.

A máme pro vás dárek, pokud budete pokračovat ročním nebo dvouletým kurzem, cenu tohoto kurzu (bez DPH) vám odečteme. Takže tento kurz budete mít ZDARMA!

  • Co se během kurzu naučíte?
  • Jaká je cena kurzu?
  • Kdy a jak bude kurz probíhat?

Během dvou dní se na kurzu naučíte jak probudit svoji kreativitu, správně ji vést a využívat. Kdo je a co dělá interiérový designér. Jaký je rozdíl mezi interiérovým designérem, dekoratérem, projektantem a architektem. Jak začít a jak postupovat při tvorbě návrhů. Jak vytvářet stylové a krásné interiéry. Dále projdete celou řadou praktických cvičení, vytvoříte si vlastní moodboard, koncept board i sample board. Dostanete ke svým návrhům zpětnou vazbu od profesionálů. Získáte know-how přímo z praxe a… můžete začít! Budou to dva dny plné splněných designových snů.

Cena jednodenního kurzu je 3 990 Kč bez DPH (4 828 s DPH), dvoudenního 7 600 Kč bez DPH (9 196 Kč s DPH) a třídenního 10 500 Kč bez DPH (12 705 Kč s DPH). V ceně je odborný program, studijní materiály, pracovní pomůcky k praktickým cvičením (tužky, pastelky, fixy Copic – speciální fixy pro návrháře, papíry, štětce, pravítka). Během výuky máte k dispozici občerstvení v podobě kávy, čaje nebo vody s mátou.

Kurz probíhá jeden, dva nebo tři dny (od 10:00 do 17:00) a zahrnuje hodinovou pauzu na oběd. Aktuální termíny konání kurzu naleznete v kalendáři akcí. Výuka probíhá v prostorách školy. Účastníků může být maximálně 9.

Na kurzu budete s lektorkou probírat:

studium

Chcete Vaším blízkým udělat radost, dát dárek a nevíte, co vybrat? Darujte jim poukaz libovolné hodnoty a nechte výběr na nich.

Poukaz, který Vám personalizujeme dle Vašich požadavků, je možné objednat přes kontaktní formulář na tomto webu.

Poukaz není časove omezen.

Kdo na kurzu bude vyučovat?

Interiérová designérka, zakladatelka a ředitelka Interier design školy a interier design studia Intermezzo. Zakladatelka Asociace interiérových designérů a dekoratérů.

Vytvářejte nádherné interiéry

Nikdy jste nebyli blíže k tomu
stát se interiérovým designérem.

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek