Barvy v interiéru

Barvy v interiéru pro začátečníky

Na každého z nás barvy působí psychologicky jinak. Barvy se chovají odlišně na různých materiálech. Umí přepracovat prostor, aby opticky působil větší, útulnější, menší, světlejší…

Barvy jsou komplexní téma a pracují s psychologií i optikou každého z nás. Tento kurz doporučujeme všem, kteří se chtějí o barvách dozvědět víc a chtějí se naučit pomocí nich nich proměnit a vyladit interiér – nebo i šatník.
DSC07740
Během dvoudenního kurzu se naučíte pracovat s barevným kruhem – základní pomůckou každého znalce barev! S kruhem si osvojíte teorii barev: jak nejlépe barvy kombinovat, které barvy jsou vůči sobě kontrastní, které kombinace jsou achromatické a které monochromatické.Vysvětlíme si, jak barvy ovlivňují naše emoce a chování, tedy jaká je psychologie barev.Porozumíte tvarování prostoru pomocí barvy a vlivu světla i materiálů na barvu.Probereme i aktuální barevné trendy.

Cena dvoudenního kurzu je 7 600 Kč bez DPH (9 196 Kč s DPH).
V ceně je zahrnutý odborný program, studijní materiály, pracovní pomůcky k praktickým cvičením (tužky, pastelky, fixy Copic – speciální fixy pro návrháře, papíry, štětce, pravítka). Během výuky je pro vás připraveno občerstvení.

Kurz probíhá dva dny od 10:00 do 17:00 a zahrnuje hodinovou pauzu na oběd. Aktuální termíny konání kurzu naleznete v kalendáři akcí. Výuka probíhá v prostorách Interier design školy na Praze 2 v maximálním počtu 9 účastníků.

Kdo na kurzu bude vyučovat?

Interiérová designérka, zakladatelka a ředitelka Interier design školy a interier design studia Intermezzo. Zakladatelka Asociace interiérových designérů a dekoratérů.

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek