3D vizualizace II.

3D vizualizace II.

Kurz přípravy zákaznické prezentace v modulu Layout.

Během třídenního školení se dozvíte více o programu SketchUp, zaměříme sa na tvorbu zákaznické prezentace v modulu LayOut, načítání jednotlivých součástí a práce s nimi.

Absolventi kurzu se naučí pokročilé techniky práce v programu SketchUp a jeho využívání pro profesionální výstupy. Kurz navazuje na znalosti získané v kurzu pro začátečníky – 3D vizualizace I, prohlubuje je a rozšiřuje. Budou zde vysvětleny pokročilé techniky modelování a editace rozsáhlejších modelů a práce s nimi.

Naučíme vás jak na vytvoření rychlé a flexibilní 2D prezentace modelů vytvořených v programu SketchUp. Dozvíte se, že Layout vytváří vícestránkovou dokumentaci, do které lze přidávat jednotlivé objekty jako modely SketchUp, grafiku – např. logo, rozpisky, texty tak i kóty. Jakémukoliv pohledu na model vytvořený v programu SketchUp lze přiřadit různá výkresová měřítka (pohled i měřítka jsou nastavitelná přímo v Layout) a umístit je na společnou stránku. Přednastavenou grafiku lze uložit do šablony a opět použít pro další prezentaci.

Osvojíte si jak modul LayOut eliminuje nadbytečnou práci – vytváří pouze jediný dokument, který lze prezentovat na PC pomocí celoobrazovkových slidů a zároveň z něj tisknout. Layout umožňuje tisk ve vysokém rozlišení a export do formátu PDF, PNG a JPG.

Budete schopni tvorby modelů z fotografie, vkládání vlastních modelů do fotografie. Výsledkem kurzu bude podrobné procvičení modulu, který umožňuje vytvářet profesionální výkresové dokumentace a prezentace.

Cena jednodenního kurzu je 3 990 Kč bez DPH (4 828 s DPH), dvoudenního 7 600 Kč bez DPH (9 196 Kč s DPH) a třídenního 10 500 Kč bez DPH (12 705 Kč s DPH). V ceně je odborný program, studijní materiály, pracovní pomůcky k praktickým cvičením (tužky, pastelky, fixy Copic – speciální fixy pro návrháře, papíry, štětce, pravítka). Během výuky máte k dispozici občerstvení v podobě kávy, čaje nebo vody s mátou.

Kurz probíhá jeden, dva nebo tři dny (od 10:00 do 17:00) a zahrnuje hodinovou pauzu na oběd. Aktuální termíny konání kurzu naleznete v kalendáři akcí. Výuka probíhá v prostorách školy. Účastníků může být maximálně 9.
 
Technické požadavky:
Nejdůležitější je samostatná grafická karta – optimálně NVidia se 4-6Gb vlastní paměti. Dále je důležitý procesor – slušný i5, případně i7.
RAM by byla vhodná 8-16Gb a úhlopříčka displeje min. 15,6″ kvůli číselné klávesnici.
U Mac počítačů minimálně MacBook Pro. MacBook Air je nevhodný, protože mu chybí grafická karta. 
Dell je vhodný, pokud splňuje výše popsané parametry. 
Vyřídíme vám velmi výhodnou studentskou licenci programu za 1.300 Kč/ rok.

Na kurzu budete s lektory probírat:

Kdo na kurzu bude vyučovat?

Vlastní firmu Architecture Design School, která se zabývá kromě vuzualizačního programu SketchUp i dalšími programy určench k tvorbě projektové dokumentace, 3D modelů nebo fotorealistické vizualizace.

Zabývá se interiéry a jejich vizualizací již od roku 2008, má za sebou vlastní realizace i účast na zajímavých projektech. 

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek