3D vizualizace II.

3D vizualizace II.

Kurz přípravy zákaznické prezentace v modulu Layout.

Během třídenního školení se dozvíte více o programu SketchUp, zaměříme sa na tvorbu zákaznické prezentace v modulu LayOut, načítání jednotlivých součástí a práce s nimi.

Absolventi kurzu se naučí pokročilé techniky práce v programu SketchUp a jeho využívání pro profesionální výstupy. Kurz navazuje na znalosti získané v kurzu pro začátečníky – 3D vizualizace I, prohlubuje je a rozšiřuje. Budou zde vysvětleny pokročilé techniky modelování a editace rozsáhlejších modelů a práce s nimi.

  • Co se během kurzu naučíte?
  • Jaká je cena kurzu?
  • Kdy a jak bude kurz probíhat?

Naučíme vás jak na vytvoření rychlé a flexibilní 2D prezentace modelů vytvořených v programu SketchUp. Dozvíte se, že Layout vytváří vícestránkovou dokumentaci, do které lze přidávat jednotlivé objekty jako modely SketchUp, grafiku – např. logo, rozpisky, texty tak i kóty. Jakémukoliv pohledu na model vytvořený v programu SketchUp lze přiřadit různá výkresová měřítka (pohled i měřítka jsou nastavitelná přímo v Layout) a umístit je na společnou stránku. Přednastavenou grafiku lze uložit do šablony a opět použít pro další prezentaci.

Osvojíte si jak modul LayOut eliminuje nadbytečnou práci – vytváří pouze jediný dokument, který lze prezentovat na PC pomocí celoobrazovkových slidů a zároveň z něj tisknout. Layout umožňuje tisk ve vysokém rozlišení a export do formátu PDF, PNG a JPG.

Budete schopni tvorby modelů z fotografie, vkládání vlastních modelů do fotografie. Výsledkem kurzu bude podrobné procvičení modulu, který umožňuje vytvářet profesionální výkresové dokumentace a prezentace.

Cena jednodenního kurzu je 3 990 Kč bez DPH (4 828 s DPH), dvoudenního 7 600 Kč bez DPH (9 196 Kč s DPH) a třídenního 10 500 Kč bez DPH (12 705 Kč s DPH). V ceně je odborný program, studijní materiály, pracovní pomůcky k praktickým cvičením (tužky, pastelky, fixy Copic – speciální fixy pro návrháře, papíry, štětce, pravítka). Během výuky máte k dispozici občerstvení v podobě kávy, čaje nebo vody s mátou.

Kurz probíhá jeden, dva nebo tři dny (od 10:00 do 17:00) a zahrnuje hodinovou pauzu na oběd. Aktuální termíny konání kurzu naleznete v kalendáři akcí. Výuka probíhá v prostorách školy. Účastníků může být maximálně 9.

Na kurzu budete s lektory probírat:

Kdo na kurzu bude vyučovat?

Vlastní firmu Architecture Design School, která se zabývá kromě vuzualizačního programu SketchUp i dalšími programy určench k tvorbě projektové dokumentace, 3D modelů nebo fotorealistické vizualizace.

Zabývá se interiéry a jejich vizualizací již od roku 2008, má za sebou vlastní realizace i účast na zajímavých projektech. 

Vytvářejte nádherné interiéry

Nikdy jste nebyli blíže k tomu
stát se interiérovým designérem.

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek