3D vizualizace I.

3D vizualizace I.

Kurz práce s modelací interiéru v programu SketchUp.

Během třídenního školení v programu SketchUp se dozvíte vše, co budete potřebovat pro práci na PC v programech určených pro interiérové designéry.

Designér, dekoratér ani návrhář se bez PC neobejde. V tomto kurzu se snadno naučíte, jak se vytváří 3D vizualizace interiéru v pokročilém programu SketchUp. Ukážeme si jeho neocenitelné přednosti oproti ostatním programům a řekneme vám, jaké zásady a postupy se při realizaci v 3D prostoru používají.

  • Co se během kurzu naučíte?
  • Jaká je cena kurzu?
  • Kdy a jak bude kurz probíhat?

1. den: Nastavení a možnosti programu; ovládání v prostoru; tvorba pomocí kreslících nástrojů; úprava objektů.

2. den: Používání barev a materiálů; tvorba místnosti a bytu; zařizování nábytkem; klávesové zkratky.
3. den: Práce s řezy a stíny; úpravy stylů; tisk a animace; tipy a triky; vlastní tvorba a dotazy.

Cena jednodenního kurzu je 3 990 Kč bez DPH (4 828 s DPH), dvoudenního 7 600 Kč bez DPH (9 196 Kč s DPH) a třídenního 10 500 Kč bez DPH (12 705 Kč s DPH). V ceně je odborný program, studijní materiály, pracovní pomůcky k praktickým cvičením (tužky, pastelky, fixy Copic – speciální fixy pro návrháře, papíry, štětce, pravítka). Během výuky máte k dispozici občerstvení v podobě kávy, čaje nebo vody s mátou.

Kurz probíhá jeden, dva nebo tři dny (od 10:00 do 17:00) a zahrnuje hodinovou pauzu na oběd. Aktuální termíny konání kurzu naleznete v kalendáři akcí. Výuka probíhá v prostorách školy. Účastníků může být maximálně 8.

Na kurzu budete s lektory probírat:

Kdo na kurzu bude vyučovat?

Vlastní firmu Architecture Design School, která se zabývá kromě vuzualizačního programu SketchUp i dalšími programy určench k tvorbě projektové dokumentace, 3D modelů nebo fotorealistické vizualizace.

Zabývá se interiéry a jejich vizualizací již od roku 2008, má za sebou vlastní realizace i účast na zajímavých projektech. 

Vytvářejte nádherné interiéry

Nikdy jste nebyli blíže k tomu
stát se interiérovým designérem.

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek