3D vizualizace I.

3D vizualizace I.

Kurz práce s modelací interiéru v programu SketchUp.

Během třídenního školení v programu SketchUp se dozvíte vše, co budete potřebovat pro práci na PC v programech určených pro interiérové designéry.

Designér, dekoratér ani návrhář se bez PC neobejde. V tomto kurzu se snadno naučíte, jak se vytváří 3D vizualizace interiéru v pokročilém programu SketchUp. Ukážeme si jeho neocenitelné přednosti oproti ostatním programům a řekneme vám, jaké zásady a postupy se při realizaci v 3D prostoru používají.

1. den: Nastavení a možnosti programu; ovládání v prostoru; tvorba pomocí kreslících nástrojů; úprava objektů.

2. den: Používání barev a materiálů; tvorba místnosti a bytu; zařizování nábytkem; klávesové zkratky.
3. den: Práce s řezy a stíny; úpravy stylů; tisk a animace; tipy a triky; vlastní tvorba a dotazy.

Cena jednodenního kurzu je 3 990 Kč bez DPH (4 828 s DPH), dvoudenního 7 600 Kč bez DPH (9 196 Kč s DPH) a třídenního 10 500 Kč bez DPH (12 705 Kč s DPH). V ceně je odborný program, studijní materiály, pracovní pomůcky k praktickým cvičením (tužky, pastelky, fixy Copic – speciální fixy pro návrháře, papíry, štětce, pravítka). Během výuky máte k dispozici občerstvení v podobě kávy, čaje nebo vody s mátou.

Kurz probíhá jeden, dva nebo tři dny (od 10:00 do 17:00) a zahrnuje hodinovou pauzu na oběd. Aktuální termíny konání kurzu naleznete v kalendáři akcí. Výuka probíhá v prostorách školy. Účastníků může být maximálně 8.
 
Technické požadavky:
Nejdůležitější je samostatná grafická karta – optimálně NVidia se 4-6Gb vlastní paměti. Dále je důležitý procesor – slušný i5, případně i7.
RAM by byla vhodná 8-16Gb a úhlopříčka displeje min. 15,6″ kvůli číselné klávesnici.
U Mac počítačů minimálně MacBook Pro. MacBook Air je nevhodný, protože mu chybí grafická karta. 
Dell je vhodný, pokud splňuje výše popsané parametry. 
Vyřídíme vám velmi výhodnou studentskou licenci programu za 1.300 Kč/ rok.

Na kurzu budete s lektory probírat:

Kdo na kurzu bude vyučovat?

Vlastní firmu Architecture Design School, která se zabývá kromě vuzualizačního programu SketchUp i dalšími programy určench k tvorbě projektové dokumentace, 3D modelů nebo fotorealistické vizualizace.

Zabývá se interiéry a jejich vizualizací již od roku 2008, má za sebou vlastní realizace i účast na zajímavých projektech. 

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek