Výlet Milano

Výlet Milano Salone del Mobile

Vypravte se s námi na luxusní výlet do centra designu. Každoročně největší světová akce v oblasti interiérového designu a nábytku – SALON DEL MOBILE MILANO.

V termínu veletrhu je Miláno plné designérů, architektů a také výrobců. ideální čas a místo pro navázání nových obchodních kontaktů. Čas bude i na poznání Milána jako města s bohatou historickou minulostí.

Na veletrh iSaloni a celý milánský design week se vypravujeme každoročně, i tak nás ale pokaždé překvapí. Milujeme na něm rozmanitost, neuvěřitelnou atmosféru a moře inspirace, kromě nich pak samozřejmě skvělé jídlo a pití.

Máme radost, když vidíme nadšení našich studentů a absolventů, kteří se vypraví s námi – pokud jste na podobném veletrhu nikdy nebyli, čeká vás nádherné překvapení.

Kromě nekonečna inspirace je skvělé strávit čas veletrhu s někým, kdo už se ve městě i v zóně veletrhu a design weeku vyzná, popovídat si o dojmech a zážitcích, pobavit se o ikonických kouscích a výběru prospektů. Mimo jiné pro vás vybereme to nejlepší zařízení za co nejnižší cenu – ceny ubytování (nejen ty!) se před Design Weekem drasticky výší, v některých případech až na pětinásobek původní ceny.

Cena zájezdu se odvíjí se od aktuálních cen dostupných hotelů, letenek a pohybuje se v rozmezí 20-25 000 Kč. Cena zahrnuje 3denní vstupenku na veletrh. V ceně ubytování je zahrnut poplatek za organizaci (souhrn, tisk), zajištění ubytování, informace o letech, komunikace ohledně výletu, pojištění stornopoplatků u ubytovacího zařízení, bankovní poplatky za konverzi měny, přítomnost paní ředitelky Jany Hradecké po celou dobu pobytu (tj. 3-4 dny), „průvodcovské služby“ a cenné rady zkušené harcovnice.
Cesta letecky z Prahy do Milána (Itálie), následně 3 noci v apartmánu. Aktuální termíny konání naleznete v kalendáři akcí.K dispozici vám bude interiérová designérka Jana Hradecká. Veškeré informace ohledně letenek, vstupenek na Salone del Mobile na vyžádání nebo po objednání kurzu.

Vedoucím zájezdu do Milana je:

Interiérová designérka, zakladatelka a ředitelka Interier design školy a interier design studia Intermezzo. Zakladatelka Asociace interiérových designérů a dekoratérů.

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek