Roční kurz

Roční
rekvalifikační
kurz

Ucelený studijní program pro činnost designéra interiérů
akreditovaný Ministerstvem školství ČR.

Na kurzy interiérového designu lze čerpat dotaci z Evropských fondů
až do výše 80% ceny kurzu a příspěvek z Úřadu práce do výše 49.900 Kč.

Rádi vám poradíme na mailu eva@intermezzo.cz či telefonicky +420 777 882 061

Láká vás práce v oblasti navrhování interiérového designu? 

Studujte u nás. Za pomoci teoretických i praktických cvičení se spoustou materiálů a pomůcek se stanete z laika profesionálem. Cvičný klient pro každou individuální skupinu je zajištěn školou.

Cvičný klient je osoba, se kterou spolupracují studenti a lektoři během celého studia. Klient má reálný návrh projektu, který chce zpracovat. Studenti mají celkem 4 setkání, během nichž na projektu pracují. Od zaměření, po úplný návrh projektu. Klient si vybere na konci studia prezentaci, která jej nejvíce zaujala a podle ní je projekt tvořen.

Na kurzu získáte široký průřez znalostí nutných pro profesionální kariéru interierového designéra. Na kurzu budete s lektory probírat celkem 18 různých témat od pečlivého plánování až po úspěšnou realizaci svého vlastního interiéru pro cvičného klienta.

Cena kurzu je 189 000,- Kč. V ceně je odborný program, studijní materiály nebo také pracovní pomůcky k praktickým cvičením. Během kurzu i po jeho skončení je vám k dispozici lektor s praktickými zkušenostmi z oboru. Během výuky máte k dispozici občerstvení v podobě kávy, čaje nebo vody s mátou.

Kurz probíhá po celý rok jak v kreativním zázemí školy Intermezzo, tak v showroomech partnerů. Celým kurzem Vás budou provázet profesionální lektoři s mnoholetými zkušenostmi z designové praxe pod vedením publicistky a designérky Jany Hradecké.

Harmonogram letošního ročního kurzu (pracovní dny):
+ zdarma navíc 5. – 6.3.2024 konzultace, dotazy dle potřeby

(změna termínů vyhrazena)

Harmonogram letošního ročního kurzu (víkend):
+ zdarma navíc 21. – 22.9.2024 konzultace, dotazy dle potřeby
(změna termínů vyhrazena)

Zásady zpracování osobních údajů, Záznam o zpracování dat, Reklamační řád a Smluvní podmínky naleznete v sekci Ke stažení.

Chcete Vašim blízkým udělat radost, dát dárek a nevíte, co vybrat? Darujte jim poukaz libovolné hodnoty a nechte výběr na nich.

Poukaz, který Vám personalizujeme dle Vašich požadavků, je možné objednat přes kontaktní formulář na tomto webu.

Poukaz není časove omezen.

Kdo na kurzu bude vyučovat?

Na výuce se podílejí všichni lektoři školy Intermezzo, abychom Vám mohli poskytnout to nejširší spektrum vědomostí a zkušeností, kterými by každý interiérový designér disponovat.

Vytvářejte nádherné interiéry

Nikdy jste nebyli blíže k tomu stát se interiérovým designérem.

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek