Dvouletý kurz

Dvouletý kurz

Úplný vstup do práce interiérového designéra.

Láká vás práce v oblasti navrhování interiérového designu?

Studujte u nás. Dvouletý kurz interiérového designu je nejkomplexnějším akreditovaným vzdělávacím programem specializujícím se na interiérový design v ČR a SR. Profesionálně připravený a odborně rozsáhlý kurz vás pomocí řady ověřených prostředků, materiálů a tvůrčích postupů připraví na všechny aspekty práce interiérového designéra.

Tento kurz je určen uchazečům, kteří mají zájem stát se úspěšnými profesionálními designéry i profesionálům s praxí, kteří své teoretické i praktické znalosti chtějí zdokonalit a odborně se tak připravit na opravdu úspěšnou kariéru.
Co se v dvouletém rekvalifikačním programu naučíte?

Interier design škola intermezzo funguje v rámci vzdělávání dospělých a má oprávnění k vedení odborných kurzů. Po absolvování náročných závěrečných zkoušek a účasti na kurzu min. 80% obdržíte osvědčení o získané rekvalifikaci a diplom, který je dokladem o úspěšném ukončení vzdělávacího programu „Kurz interiérového designu“. Diplom plní funkci dokladu o intenzitě vašeho studia a splnění všech studijních úkolů a kritérií stanovených naší Interier design školou. Studium je zakončeno prezentací závěrečného projektu před odbornou porotou a klientem a písemným testem. Ve dvouletém kurzu je navíc dostatek prostoru věnován nejen přednáškám odborných lektorů, ale hlavně velkému množství praktických cvičení. Metodika výuky Interier design školy intermezzo je naprosto jedinečná a úspěšné kariéry absolventů to potvrzují.

Naše vzdělávací zařízení zprostředkuje pro každý kurz reálného cvičného klienta.

Absolvent umí správně a přesně zaměřit, zakreslit a zdokumentovat stav a půdorys interiéru, umí číst technické výkresy, umí vypracovat návrh zařízení interiéru v perspektivním zobrazení (nárys, nebo počítačová vizualizace), umí vytvořit vzorkovnici materiálů, barev, stylu, doplňků a konkrétních zařizovacích předmětů pro interier, umí pracovat s barevným kruhem, umí vhodně a srozumitelně prezentovat své návrhy, umí se orientovat v nabídce obchodů s interiérovým zařízením a doplňky, zná jména nejvýznačnějších designerů, ateliérů a jejich práce, orientuje se v materiálech (zdící materiály, povrchy, obklady, dřevo, kov, sklo, textil, atd.) a jejich vlastnostech a možnostech použití.

Vstupním předpokladem je ukončené středoškolské vzdělání a dosažení věku 18 let.

Cena dvouletého kurzu je 223 000 Kč bez DPH (tento kurz je ze zákona osvobozen od DPH a je na něj možné uplatnit dotaci ve výši 50 000 Kč). V ceně je odborný program, studijní materiály, pracovní pomůcky k praktickým cvičením (tužky, pastelky, fixy Copic – speciální fixy pro návrháře, papíry, štětce, pravítka…). Součástí kurzu je zakoupení knih, licencí za speciální cen,absolvování exkurzí s lektory za zvýhodněné ceny nebo také návštěva prestižní výstavy v Miláně. Během výuky je samozřejmě k dispozici občerstvení v podobě kávy, čaje, vody s mátou a dalšího.
Kurz probíhá během 30 třídenních setkání (celkem 90 dní), každý den 8 vyučovacích hodin (celkem 720 hodin) od 10:00 do 17:00 s hodinovou pauzou na oběd především v prostorách školy (+ Závěrečné zkoušky – 3 dny). Máte na výběr mezi DENNÍM KURZEM (pondělí až středa) a VÍKENDOVÝM KURZEM (pátek až neděle).

Chcete Vašim blízkým udělat radost, dát dárek a nevíte, co vybrat? Darujte jim poukaz libovolné hodnoty a nechte výběr na nich.

Poukaz, který Vám personalizujeme dle Vašich požadavků, je možné objednat přes kontaktní formulář na tomto webu.

Poukaz není časove omezen.

Kdo na kurzu bude vyučovat?

Na výuce se podílejí všichni lektoři školy Intermezzo, abychom Vám mohli poskytnout to nejširší spektrum vědomostí a zkušeností, kterými by každý interiérový designér disponovat.

Vytvářejte nádherné interiéry

Nikdy jste nebyli blíže k tomu stát se interiérovým designérem.

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek